Shopping Promo
Nyheiter
NTF U16: Stortap for Sog...
Marius Bøe sine gutar tapte 3-0 i andre kamp. Ny sjanse klokka 14:00 i dag
Nyheiter
Bittert tap i Trondheim
Karane gjorde ein god kamp, men det vart 0-1 mot Rosenborg
Nyheiter
Laget mot Rosenborg
Her er dei elleve som startar
Nyheiter
Kampdag!
Rosenborg - Sogndal kl. 18.00
Nyheiter
Siger mot Stabæk
G16 laget vann første kamp i Trondheim
Nyheiter
Møter Stabæk i kveld
NTF-gutta er framme i Trondheim
Nyheiter
TV: Klare for NTF U16
Møter dei beste 16-åringane i landet
Nyheiter
TV: - Må vera tøffe i ho...
Bjørn Inge Utvik fortel om treningsveka og om korleis me skal slå Rosenborg
Nyheiter
Runde 16 startar i kveld
Me møter Rosenborg på søndag
Tonny Brochmann
Talent
Sogndal 2 med ny siger!
Slo Tertnes 3-1 i ettermiddag
Fredrik Flo, Sogndal3 vs Fjøra 2014
Talent
Målkalas på Fosshaugane Campus!
Det var duka for ein ordentleg målfest då Sogndal 3 tok i mot Høyang på heimebane
Kenneth Skjerven, Truls Hovland og Tim Nilsen
Talent
Flott bortesiger for Sogndal 2!
Slo Hødd 3-2 i Ulsteinvik
Sogndal 3 vs Kaupanger
Talent
Tapte på Skogen
Kaupanger trakk det lengste strået
Bloggar
Bloggarar
Sjå oppover!
Tidlegare fylkesmann Oddvar Flæte med ny blogg
Bloggarar
Moderne fotballkunst?
Suksess trass strategisjuke og kondisjonssmell?
Bloggarar
Kunstgras i kvitt og svart
Blogg frå Øyvind Heimset Larsen

Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne sida krev Adobe Flash-plugin. Klikk her for å lasta ned nyaste versjon av Flash Plugin.

Sjå fleire videoar

Kampar

Stabæk

0 - 3

Stabæk

Odd 27 juli
18:00

Odd

Strømsgodset 02 august
15:30

Strømsgodset

Bodø / Glimt 10 august
18:00

Bodø / Glimt

Viking 16 august
15:30

Viking

Club Title
P   Name S P
1
team logo
Molde 16 39
2
team logo
Rosenborg 16 30
3
team logo
Strømsgodset 16 30
4
team logo
Odd 16 29
5
team logo
Vålerenga 16 27
6
team logo
Lillestrøm 16 23
7
team logo
Viking 16 23
8
team logo
Start 16 21
9
team logo
Sarpsborg 08 16 21
10
team logo
Sogndal 16 19
11
team logo
Stabæk 16 19
12
team logo
Bodø / Glimt 16 18
13
team logo
Haugesund 16 14
14
team logo
Aalesund 16 14
15
team logo
Brann 16 12
16
team logo
Sandnes Ulf 16 10
P   Name S P
1
team logo
Sandefjord 16 33
2
team logo
Tromsø 15 31
3
team logo
Ranheim 16 30
4
team logo
Kristiansund 16 28
5
team logo
Fredrikstad 16 27
6
team logo
Mjøndalen 15 26
7
team logo
Hødd 16 23
8
team logo
Nest-Sotra 16 23
9
team logo
Strømmen 16 22
10
team logo
Bærum 16 22
11
team logo
Alta 16 20
12
team logo
Bryne 16 18
13
team logo
Hønefoss 16 17
14
team logo
Tromsdalen 16 16
15
team logo
Ullensaker... 16 12
16
team logo
HamKam 16 5
P   Name S P
1 Jerv 12 28
2 Vindbjart 12 27
3 Kongsvinger 12 25
4 Flekkerøy 12 21
5 Fram 12 21
6 Odd II 12 20
7 Notodden 12 19
8 Pors Grenl... 12 13
9 Ørn Horten 12 13
10 Holmen 12 13
11 Arendal 12 12
12 Strømsgods... 12 10
13 Birkebeine... 12 9
14 Asker 12 8
P   Name S P
1 Elverum 13 30
2 Raufoss 13 27
3 Levanger 13 25
4 Byåsen 13 25
5 Nardo 13 24
6 Nybergsund 13 23
7 Gjøvik-Lyn 13 19
8 Brumunddal 13 15
9 Træff 13 13
10 Rødde 13 12
11 Molde II 13 11
12 Rosenborg II 13 9
13 Valdres 13 9
14 Herd 13 8
P   Name S P
1 Florø 13 25
2 Vidar 13 25
3 Åsane 13 24
4 Vard 13 23
5 Egersund 13 19
6 Fana 13 18
7 Fyllingsda... 13 17
8 Stord 13 17
9 Lyn 13 17
10 Førde 13 17
11 Brann II 13 16
12 Grorud 13 15
13 Stabæk II 13 15
14 Ålgård 13 8
P   Name S P
1 Follo 12 30
2 Kjelsås 12 28
3 KFUM 12 24
4 Eidsvold 12 20
5 Moss 12 20
6 Skeid 12 19
7 Harstad 12 19
8 Vålerenga II 12 19
9 Kvik Halden 12 16
10 Finnsnes 12 15
11 Lørenskog 12 14
12 Mo 12 9
13 Medkila 12 4
14 Drøbak / F... 12 2
P   Name S P
1 Lillestrøm 11 29
2 Stabæk 11 24
3 Røa 11 22
4 Arna-Bjørnar 11 21
5 Kolbotn 11 18
6 Klepp 11 18
7 Avaldsnes 11 17
8 Vålerenga 11 15
9 Medkila 11 13
10 Trondheims... 11 11
11 Amazon Gri... 11 3
12 Grand Bodø 11 1

Spelarprofilar

Kalender

Sjå alle

A Date

    Nyheitsbrev

    Abonner på vår mailingliste for å få oppdateringer direkte til din innboks
    Billettnyheiter
    Billettar: Sogndal - Odd
    Søndag klokka 18:00 er det duka for nytt oppgjer ...
    Billettar: Sogndal - Viking
    Fotball sparkar i gang att på Fosshaugane Campus!
    Billettar: Sogndal - Viking
    Fotball sparkar i gang att på Fosshaugane Campus
    Billettar til 4. runde i NM
    Skal du til Stavanger på fredag? Her er informasj...
    M. Otoo
    5 5
    U. Flo
    4 4
    T. Nilsen
    2 2
    P. Strand
    1 1
    R. Holsæter
    1 1
    G. Valsvik
    1 1
    K. Opseth
    2 2
    P. Strand
    2 2
    B. Utvik
    2 2
    H. Patronen
    2 2
    T. Nilsen
    1 1
    H. Valgarðsson
    1 1
    Kamprapportar
    Bittert tap i Trondheim
    Karane gjorde ein god kamp, men det vart 0-1 mot ...
    Uavgjort mot Viking
    Med 0-0 vart poenga delt på Fosshaugane Campus
    Tap i Molde
    Truls Hovland fekk tippeligadebuten sin mot serie...
    Sogndal 2 med ny siger!
    Slo Tertnes 3-1 i ettermiddag

    Siste oppdateringar

    Media
    Info til presse
    Besøkande presse? Les dette.
    Akkrediteringsinfo
    Informasjon om akkreditering

    Live kampsenter

    • Sporting KC
      K.O. 03:00
      Manchester City
    • LA Galaxy
      K.O. 04:30
      Manchester United
    • Shakhter Karagandy
      K.O. 14:30
      Atlantas
    • Hapoel Be'er Sheva
      K.O. 15:30
      Split
    • MYPA
      K.O. 17:30
      Dinamo Minsk
    • Omonia Nicosia
      K.O. 18:00
      Budućnost
    • Haugesund
      K.O. 18:00
      Sarajevo
    • Krasnodar
      K.O. 18:00
      Sillamäe Kalev
    • İnter Bakı
      K.O. 18:00
      Elfsborg
    • IFK Göteborg
      K.O. 19:00
      Győri ETO
    • Shakhtyor
      K.O. 19:00
      Derry City
    • Grödig
      K.O. 19:00
      Čukarički
    • Chikhura
      K.O. 19:00
      Bursaspor
    • Vaduz
      K.O. 19:00
      Ruch Chorzów
    • Hapoel Tel Aviv
      K.O. 19:00
      Astana
    • Slovan Liberec
      K.O. 19:00
      Košice
    • Lech Poznań
      K.O. 19:00
      Nõmme Kalju
    • Tromsø
      K.O. 19:00
      Víkingur
    • AIK
      K.O. 19:00
      Linfield
    • Esbjerg
      K.O. 19:00
      Kairat
    • Flamurtari Vlorë
      K.O. 19:00
      Petrolul Ploieşti
    • Zimbru
      K.O. 19:00
      CSKA Sofia
    • Groningen
      K.O. 19:30
      Aberdeen
    • Spartak Trnava
      K.O. 19:30
      Zestafoni
    • Zorya
      K.O. 19:30
      Laçi
    • Asteras Tripolis
      K.O. 20:00
      RoPS
    • Zawisza Bydgoszcz
      K.O. 20:00
      Zulte-Waregem
    • Vojvodina
      K.O. 20:00
      Trenčín
    • Sligo Rovers
      K.O. 20:00
      Rosenborg
    • Hajduk Split
      K.O. 20:15
      Dundalk
    • Gorica
      K.O. 20:30
      Molde
    • Jagodina
      K.O. 20:30
      CFR Cluj
    • Široki Brijeg
      K.O. 20:30
      Mladá Boleslav
    • Koper
      K.O. 20:30
      Neftçi
    • Ferencváros
      K.O. 20:30
      Rijeka
    • Diósgyőr
      K.O. 20:30
      Lovech
    • St. Johnstone
      K.O. 20:45
      Luzern
    • Crusaders
      K.O. 20:45
      Brommapojkarna
    • St. Pölten
      K.O. 21:05
      Botev Plovdiv
    • FH
      K.O. 21:15
      Neman Grodno
    • Stjarnan
      K.O. 21:15
      Motherwell

    Partnarar